Casa Da Meire
När du bor i Casa Da Meire Prado kan du besöka Praia Do Coqueiral, som ligger cirka 20 minuter bort till fots. Den här villan med 2 badrum, som passar för upp till 10 gäster, erbjuder en parkering.
Det tar 5 minuter att gå till Prados centrum och Atelier de Agadman ligger mindre än 650 meter bort. Gästerna kan besöka Igreja Matriz de Nossa Senhora da Purificação som ligger cirka 19 minuter bort till fots, medan Parque Nacional do Descobrimento finns cirka 3 km bort.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök i den här villan. Restaurangen Cabana Da Alda, som serverar sydamerikanska rätter, är belägen mindre än 7 minuters promenad bort. Det finns också Rodoviaria Municipal busstation, som ligger mindre än 750 meter bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
På rummet
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Casa Da Meire?
Ja, Casa Da Meire erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Da Meire?
Ett komplett kök finns på Casa Da Meire. - ❓
Vilka gäster kommer oftast till Casa Da Meire?
Casa Da Meire passar för affärsgäster men alla gäster är välkomna. - ❓
Är husdjur tillåtna i denna semesterbostad?
Gästerna får bo på denna semesterbostad med sina husdjur. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
Gästerna i semesterbostaden kan enkelt nå Praia Do Coqueiral och Igreja Matriz de Nossa Senhora da Purificação, som ligger ungefär 20 minuter till fots från boendet respektive 1 km bort.